درباره ما

کلینیک تخصصی قلب نور

درباره مرکز قلب نور

مرکز قلب نور در فروردین ۱۳۹۷ افتتاح گردید. این مرکز با ۱۴۰۰ متر مساحت یکی از مجهز ترین مراکز خصوصی تشخیصی و درمانی قلب و عروق در شمال کشور می باشد. متخصصین تمام وقت این مرکز همگی از بهترین در رده خود بوده و بهمراه پرسنل پرستاری آموزش دیده و تجهیزات کامل تشخیصی درمانی در خدمت بیماران گرامی می باشند.

دیدگاه و چشم انداز

اولین اولویت این مرکز، نگرش اخلاقی و انسانی میباشد که به تبع آن نهایت سعی در رفتار و برخورد محترمانه و تلاش در ارائه خدمات تخصصی با بهترین کیفیت ممکن در کشور صورت می گیرد.

ارتقاء کیفیت خدمات، متناسب با پیشرفت های علمی و تکنولوژیک جهان همواره در دستور کار این مرکز قرار داشته و دارد. لازم به ذکر است که در حال حاضر مرکز قلب نور از جمله پیشرفته ترین و کامل ترین مرکز ها در سطح کشور میباشد.

ویزیت متخصص

این مرکز که توسط متخصصان شناخته شده قلب و عروق پایه گذاری شده، از روش های تشخیصی و درمانی پیشرفته برای بیماری های قلبی-عروقی و نیز آموزش پیشگیری از بیماریهای قلبی بهره می گیرد. تعهد ما به ارائه ی مراقبتهای با کیفیت بالا و همکاری با سایر پزشکان طراز اول، موجب شده که بسیاری از بیماران از سراسر استان به این مرکز مراجعه کنند.

متخصص و فوق تخصص قلب بزرگسال

متخصص و فوق تخصص قلب اطفال

مترجم هوشمند سایت