پزشکان متخصص

پزشکان متخصص

ظاهر شدن علائم بیماری هایی مانند فشار خون بالا ، کاردیومیوپاتی ، کلسترول بالا یا یک حمله قلبی شما را مجبور می کند که به دنبال پیدا کردن یک دکتر خوب قلب باشید.

برخی اوقات ، پیدا کردن بهترین دکتر قلب  برای درمان بیماری های قلب بسیار سخت است. به عنوان مثال ، شما ممکن است برای اولین بار نیاز داشته باشید به یک دکتر قلب مراجعه کنید. ظاهر شدن علائم بیماری هایی مانند فشار خون بالا ،  کاردیومیوپاتی ، کلسترول بالا یا یک حمله قلبی شما را مجبور می کند که به دنبال پیدا کردن یک دکتر خوب قلب باشید. اما هر چقدر برای پیدا کردن دکتر مناسب زمان بیشتر و دقت زیادی صرف کنید ، مطمئنا نتیجه بهتری بدست می آورید.

کلینیک تخصصی قلب نور با کادر مجرب درمانی شامل بهترین پزشکان متخصص قلب و عروق آماده خدمت رسانی به شما می باشد

حال به چه کسی متخصص قلب می گویند؟ متخصص قلب یک دکتر داخلی است که توانایی تشخیص و درمان انواع بیماری های مربوط به بیماری های قلب و عروق را داراست. همانطور که گفتیم پزشکان قلب دکترهای داخلی بوده اما آنها در چندین حوزه مختلف دارای یک تخصص فرعی هستند که شامل موارد زیر می باشند:

  • کاردیولوژی کودکان ، مربوط به مشکلات قلبی کودکان می باشد.
  • کاردیولوژی بالینی بزرگسالان ، مدیریت پزشکی و پیشگیری از بیماری های قلبی عروقی تمرکز دارد.
  • کاردیولوژی مداخله ای که مربوط به بیماری های قلبی عروقی می باشد. ( آنژیوپلاستی و فنر گذاری)
  • تصویربرداری پیشرفته قلب و عروق شامل آکوکاردیو گرافی ، سی تی اسکن قلب و ام آر آی قلب و پزشکی هسته ای که مربوط به تصویربرداری برای تشخیص قلب و عروق خونی می باشد.
  • الکتروفیزیولوژی ، مربوط به سیستم هدایت الکتریکی قلب است.